17.08.2022

Informacja w spr. wniosku o wypłatę dodatku węglowego

Obsługę wniosków o wypłatę dodatku węglowego będzie realizować Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Osiecznicy.

Wnioski będzie można pobierać i składać w pok. nr 203 od dnia 22 sierpnia 2022r.

Nr tel. do GOPS: 723 866 881

Pogoda

Interaktywna Mapa

Syngeos

     Pomiar smogu i zanieczyszczeń...

    System Informacji Przestrzennej

    Elektroniczny odpis

Pływalnia

Gmina Osiecznica Logo

Drogi Użytkowniku, w ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies.