19.07.2022

Zmiana godzin pracy Urzędu Gminy oraz GOPS w Osiecznicy

Informujemy, że Urząd Gminy w Osiecznicy oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Osiecznicy w dniach od 20.07.2022 r. do 22.07.2022 r.  będą czynne w godzinach od  7:00 do  15:00.

Pogoda

Interaktywna Mapa

Syngeos

     Pomiar smogu i zanieczyszczeń...

    System Informacji Przestrzennej

    Elektroniczny odpis

Pływalnia

Gmina Osiecznica Logo

Drogi Użytkowniku, w ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies.