29.03.2022

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Osiecznicy zaprasza na bezpłatne konsultacje

Szanowni Mieszkańcy,

Wójt Gminy Osiecznica oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Osiecznicy zapraszają na bezpłatne konsultacje psychologa i terapeuty ds. uzależnień do Punktów Konsultacyjnych na terenie gminy Osiecznica.

Psycholog: mgr Michał Pałka przyjmuje w:

1) Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Osiecznicy przy ul. Lubańskiej 35, 59-724 Osiecznica, w  poniedziałki w godz. 16.00-18.00;

2) Zespole Szkół im. Unii Europejskiej w Świętoszowie przy ul. Szkolnej 10, 59-726  Świętoszów w czwartki w godz. 16.00-18.00. 

Telefon kontaktowy: 531 618 974.

 

Terapeuta ds. uzależnień: mgr Małgorzata Radlińska przyjmuje
w siedzibie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Osiecznicy przy
ul. Lubańskej 29b,  59-724 Osiecznica we wtorki w godzinach 14.00-17.00.

Telefon kontaktowy: 75 731 21 08.

Pogoda

Interaktywna Mapa

Syngeos

     Pomiar smogu i zanieczyszczeń...

    System Informacji Przestrzennej

    Elektroniczny odpis

Pływalnia

Gmina Osiecznica Logo

Drogi Użytkowniku, w ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies.